Творчі, навчальні та спортивні
досягнення учнів нашої школи

призеры школы №131


Ми вітаємо всіх учасників та призерів олімпіад,
конкурсів і змагань та бажаємо вам подальших успіхів і перемог!

Досягнення учнів за 2016/2017 навчальний рік

З 11.11.2016 по 28.11. 2016 на базі шахового клубу "Пішак" проходив чемпіонат м. Харкова з шахів серед юнаків та дівчат. Чемпіоном міста серед юнаків, виборовши І місце, став Сергіенко Андрій, учень 10-Б класу (тренер Білоус А.В).

30 листопада в Харківській міській раді відбулася церемонія нагородження іменними стипендіями народного депутата України Валерія Писаренка кращих учнів шкіл Шевченківського району. Від нашої школи стипендію отримала учениця 10-Б класу Довгаль Єлизавета.

Всеукраїнські учнівські олімпіади
ІІ етап (районний)

Предмет П.І.Б. учня Клас Місце Вчитель
Українська мова, література 1. Куренков Володимир Сергійович 7-А ІІІ Кошовий І.В.
2. Ященко Єлизавета Михайлівна 7-А ІІІ Кошовий І.В.
3. Полякова Ксенія Олександрівна 11-А ІІІ Дерев’янко Н.С.
Російська мова, література 1. Сергієнко Андрій Володимирович 10-Б ІІ Селюкова Т.Є.
2. Полякова Ксенія Олександрівна 11-А І Селюкова Т.Є.
Історія 1. Агафонов Михайло 10-Б ІІІ Колєсніков А.А.
2. Сергієнко Андрій Володимирович 10-Б ІІІ Колєсніков А.А.
Правознавство 1. Кострова Катерина Олексіївна 9-Б ІІІ Черненко Ю.В.
2. Ламанова Дар’я Іванівна 9-Б ІІІ Черненко Ю.В.
3. Сергієнко Андрій Володимирович 10-Б ІІ Черненко Ю.В.
Географія 1. Сергієнко Андрій Володимирович 10-Б ІІІ Саморядова Ю.М.
Фізика 1. Ламанова Дар’я Іванівна 9-Б ІІІ Кузнецова О.О.
2. Сергієнко Андрій Володимирович 10-Б ІІІ Кузнецова О.О.
Хімія 1. Дегтярьов Артем Олегович 8-А ІІІ Пашкіна І.В.
2. Ламанова Дар’я Іванівна 9-Б ІІІ Пашкіна І.В.
3. Сергієнко Андрій Володимирович 10-Б ІІ Пашкіна І.В.
Біологія 1. Полякова Ксенія Олександрівна 11-А ІІІ Закірова С.В.
2. Ламанова Дар’я Іванівна 9-Б ІІІ Закірова С.В.
3. Кострова Катерина Олексіївна 9-Б ІІІ Закірова С.В.
4. Бєсова Анна Олексіївна 9-А ІІІ Закірова С.В.
5. Дегтярьов Артем Олегович 8-А ІІІ Закірова С.В.
6. Шмітько Дар’я Віталіївна 8-А ІІ Закірова С.В.
Інформатика 1. Грибовська Віолета Андріївна 9-А ІІІ Прокопенко Н.А.
Інформаційні технології 1. Семисошенко Костянтин Сергійович 9-А ІІІ Прокопенко Н.А.
2. Куценко Станіслав Олександрович 9-Б ІІ Прокопенко Н.А.
3. Сергієнко Андрій Володимирович 10-Б ІІ Кучков С.А.
4. Гусей нова Айнур Гадир кизи 11-А ІІ Прокопенко Н.А.
5. Полякова Ксенія Олександрівна 11-А ІІІ Прокопенко Н.А.
Трудове навчання 1. Ламанова Дар’я Іванівна 9-Б ІІІ Івлєва В.М.
2. Закревська Юлія 9-А ІІІ Івлєва В.М.
Всього 30, в т.ч. І – 1, ІІ – 7, ІІІ – 22

VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка серед учнів 5-11 класів.

ІІ (районний) етап

  1. Ященко Єлизавета Михайлівна, 7-А – ІІІ м. Учитель Кошовий І.В.
  2. Кардаш Марія Миколаївна, 9-А – ІІІ м. Учитель Кошовий І.В.

МАН, І (районний) етап

  1. Мушенко Марк, 10-Б, участь

Творчі конкурси

Вітаємо шкільну команду КВК"Тромбон"у складі:

Селезньова Антона, 3-Б кл.,
Юнга Микити, 6-В кл.,
Нікітенко Тетяни, 6-В кл.,
Пономарьова Віктора, 6-В кл.,
Кашуби Влада, 6-В кл.,
Статичнюк Анастасії, 6-В кл.,
Волобуєвої Анастасії, 8-А кл.,
Дабагян Анни, 8-А кл.,
Шмітько Дар'ї, 8-А кл.,
Спольніка Богдана, 8-Б кл.

з виходом в1/2 фіналуХарківської міської шкільної ліги КВК!

СПОРТ

Районні змагання з футзалу серед учнів 5-6 класів ЗНЗ Шевченківського району в рамках міської Спартакіади „Спорт і школа ” у 2016/2017 навчальному році серед команд дівчат 5-6 класів: ІІІ місце - Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 131.


Кiлькiсть переглядiв: 569