Шкільний Євроклуб «Step in Europe»

Евроклуб

/Files/images/samoupravlenie_proektyi/президент.jpg /Files/images/samoupravlenie_proektyi/заступник.jpg
Президент євроклубу
Волобуєва Анастасія
Заступник президента
Бєльчинська Катерина

Євроклуб - це форма організації суспільно-активної молоді. В Україні створено мережу шкільних Євроклубів та студентських Євростудій. Ми як Євроклуб прагнемо проводити різні зустрічі, акції, конкурси та тренінги. Наш клуб створений в 2014 році. Зараз в Євроклубі 11 осіб і ми - команда!

Ми хочемо, щоб наша команда збільшувалася, тому запрошуємо всіх вступити в наші ряди. Наша діяльність дозволяє організувати дозвілля, знайомитися з новими людьми, реалізувати свої інтереси. Щоб стати евроклубовцем треба подати усну заявку президенту клубу, заступнику президента або мені - педагогу-організатору Лаврентьєвої Катерині Анатоліївні.

Цілі Євроклубу:

• Інформування членів клубу про країни Європи, їх звичаях і традиціях;
  • Встановлювати контакти з різними країнами ЄС
  • Популяризувати ідею європейської інтеграції України
  • Вивчення життя молоді в різних країнах
  • Сприяти вихованню толерантності та взаєморозуміння

Євроклуб - дорога до майбутньої професії

Вчителі відзначають, що шкільні Євроклуби, крім цікавого спілкування, дають дітям можливість готуватися до дорослого життя: більшість активістів Євроклубів хочуть стати перекладачами, журналістами-міжнародниками, дипломатами. Заохочує дітей і можливість поїхати за кордон. Тому Євроклуб - це не просто дитяча організація, це виховання певного способу мислення, активної життєвої позиції та широкого кругозору.

Співочий конкурс "Моя пісня"

Флешмоб «Я - українець»

Фестиваль «Дружба народів»