Про проведення Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з географії в 2023/2024 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2023 року № 853 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад у 2023/2024 навчальному році» Міністерством освіти і науки України спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проводиться Всеукраїнська учнівська Інтернет олімпіада з географії для учнів 9-11 класів.

Реєстрація учасників олімпіади здійснюватиметься 27 жовтня 2023 року за реєстраційною формою на сайті олімпіади.
Інтернет-олімпіада з географії проводитиметься у два етапи. Перший (відбірковий) етап проходитиме у два тури дистанційно:
– І тур – 27 жовтня 2023 року. Реєстраційна форма і завдання будуть доступні на сайті олімпіади.
– ІІ тур – 17 листопада 2023 року. Другий (фінальний) етап буде проведений в очній формі 15 грудня 2023 року.
До участі у фінальному етапі допускаються лише переможці першого етапу за персональними запрошеннями.
Більше інформації про правила та умови проведення розміщено на сайті олімпіади.