Розклад індивідуальних і групових занять
у 9-11 кл. на 2017/2018 н.р.

Предмет Клас Кіл-ть год День Час Каб. Учитель
1 Українська мова 9-А 0,5 2,4 четв 16-00 29 Дерев’янко Н.С.
2 Українська мова 9-Б 0,5 1,3 четв 16-00 29 Дерев’янко Н.С.
3 Алгебра Геометрія 9-А 0,5 1,3 вівторок 16-00 17 Усова Т.В.
4 Алгебра Геометрія 9-Б 0,5 2,4 вівторок 16-00 17 Усова Т.В.
5 Українська мова 10-А 0,5 1,3 четвер 16-00 15 Кошовийй І.В.
6 Українська мова 10-Б 0,5 2,4 четвер 16-00 15 Кошовийй І.В.
7 Фізика 10-А 0,5 1,3 середа 16-00 22 Кузнецова О.О.
8 Фізика 10-Б 0,5 2,4 середа 16-00 22 Кузнецова О.О.
9 Химия 10-А 0,5 2,4 середа 16-00 31 Пашкіна І.В.
10 Химия 10-Б 0,5 1,3 середа 16-00 31 Пашкіна І.В.
11 Українська мова 11-А 1 понеділок 16-00 28 Васько Н.М.
12 Українська мова 11-Б 1 вівторок 16-00 28 Васько Н.М.
13 Література 11-А 0,5 1,3 середа 16-00 27 Селюкова Т.Є.
14 Література 11-Б 0,5 2,4 середа 16-00 27 Селюкова Т.Є.

Розклад факультативів 8-11 кл. на 2017/2018 н.р.

Назва факультативаКласКіл-ть год.ДеньЧасКабінетУчитель
1Пізнаємо Україну8-А1Четвер15-0026Кравченко В.А.
2Пізнаємо Україну8-Б1Четвер16-0024Кострикіна В.С.
3Захисти себе від ВІЛ10-А1Четвер16-0032Закірова С.В.
4Захисти себе від ВІЛ10-Б1Середа16-0032Закірова С.В.
5Методи розв'язування задач з кінематики, динаміки та законів збереження10-А1Понеділок16-0022Кузнецова О.О.
6Методи розв'язування задач з кінематики, динаміки та законів збереження10-Б1Вівторок16-0022Кузнецова О.О.
7Готуємось до ЗНО11-А2Вівторок
Середа
16-0023Бокова Н.М.
8Готуємось до ЗНО11-Б2Понеділок
П'ятниця
16-0017Усова Т.В.

Розклад роботи гуртків на 2017/2018 н.р.

№ з/п Назва гуртка День тижня ЧасВикладач
1 Вокально-хоровий "Гармонія" Вівторок
Четвер
15:15-17:15
15:15-17:45
Коротич К.В.
2 МалюванняПонеділок
Вівторок
Середа
П'ятниця
15:00-17:00
15:00-17:00
15:00-17:00
15:00-17:00
Івлєва В.М.
3 Волейбол Понеділок
Середа
П'ятниця
Субота
Неділя
16:00-20:00
16:00-20:00
16:00-20:00
9:00-13:00
9:00-13:00
Гущіна О.О.
4Шаховий гурток "Етюд" Понеділок Вівторок
Четвер
П'ятница
15:30-17:00
15:30-17:00
15:30-17:00
15:30-17:00
Голов О.Б.
5"Влучний стрілець"Понеділок
Середа
Четвер
15:30-18:30
15:30-18:30
15:30-18:30
Бєлий С.В.
6Театральний "Експеримент"Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
14:00-16:00
15:00-16:00
14:00-14:45
15:00-16:00
Шаповаленко А.Є.

Танцювально-спортивний клуб "Кураж"

/Files/images/1/kyrag.jpg

Понедельник
17:00 - 18:003-5 лет групп
20:00 - 21:00Хобби группа
Вторник
14:00 - 15:00Ритмика
15:00 - 16:00Новый набор "Бальные танцы"
17:00 - 18:00"Н", "Е" класс
18:00 - 20:00Практика латина
20:00 - 21:00Фитнес
Среда
17:00 - 18:003-5 лет групп
18:00 - 19:00Современные танцы
19:00 - 20:00Восточные танцы
Четверг
14:00 - 15:00Ритмика
15:00 - 16:00Новый набор "Бальные танцы"
17:00 - 18:00"Н", "Е" класс
18:00 - 19:00Практика латина
19:00 - 20:00Фитнес
20.00 - 21:00Йога
Пятница
17:00 - 18:00Хорееография"Н", "Е" класс
18:00 - 19:30Практика латина
19:30 - 20:15Фитнес
Суббота
18:00 - 19:00Современные танцы
19:00 - 20:00Восточные танцы
20:00 - 21:00Йога

Кiлькiсть переглядiв: 287