Всеукраїнські учнівські олімпіади із базових дисциплін
ІІІ (обласний) та ІV етап (Всеукраїнський)

Полякова Ксенія,учениця 11-А класу-абсолютний переможецьІІІ та ІV етапів Всеукраїнської учнівсько їолімпіади з російської мови та літератури!

/Files/images/1/0H0J9246.JPG

З 11.11.2016 по 28.11. 2016 на базі шахового клубу "Пішак" проходив чемпіонат м. Харкова з шахів серед юнаків та дівчат. Чемпіоном міста серед юнаків, виборовши І місце, став Сергіенко Андрій, учень 10-Б класу (тренер Білоус А.В).

/Files/images/sport/Сергіенко Андрій чемпіон Харківської області з шахів серед юнаків до 16 років.jpg

30 листопада в Харківській міській раді відбулася церемонія нагородження іменними стипендіями народного депутата України Валерія Писаренка кращих учнів шкіл Шевченківського району. Від нашої школи стипендію отримала учениця 10-Б класу Довгаль Єлизавета.

Всеукраїнські учнівські олімпіади
ІІ етап (районний)

ПредметП.І.Б. учняКласМісцеВчитель
Українська мова, література1. Куренков Володимир Сергійович7-АІІІКошовий І.В.
2. Ященко Єлизавета Михайлівна7-АІІІКошовий І.В.
3. Полякова Ксенія Олександрівна11-АІІІДерев’янко Н.С.
Російська мова, література1. Сергієнко Андрій Володимирович10-БІІСелюкова Т.Є.
2. Полякова Ксенія Олександрівна11-АІСелюкова Т.Є.
Історія1. Агафонов Михайло10-БІІІКолєсніков А.А.
2. Сергієнко Андрій Володимирович10-БІІІКолєсніков А.А.
Правознавство1. Кострова Катерина Олексіївна9-БІІІЧерненко Ю.В.
2. Ламанова Дар’я Іванівна9-БІІІЧерненко Ю.В.
3. Сергієнко Андрій Володимирович10-БІІЧерненко Ю.В.
Географія1. Сергієнко Андрій Володимирович10-БІІІСаморядова Ю.М.
Фізика1. Ламанова Дар’я Іванівна9-БІІІКузнецова О.О.
2. Сергієнко Андрій Володимирович10-БІІІКузнецова О.О.
Хімія1. Дегтярьов Артем Олегович8-АІІІПашкіна І.В.
2. Ламанова Дар’я Іванівна9-БІІІПашкіна І.В.
3. Сергієнко Андрій Володимирович10-БІІПашкіна І.В.
Біологія1. Полякова Ксенія Олександрівна11-АІІІЗакірова С.В.
2. Ламанова Дар’я Іванівна9-БІІІЗакірова С.В.
3. Кострова Катерина Олексіївна9-БІІІЗакірова С.В.
4. Бєсова Анна Олексіївна9-АІІІЗакірова С.В.
5. Дегтярьов Артем Олегович8-АІІІЗакірова С.В.
6. Шмітько Дар’я Віталіївна8-АІІЗакірова С.В.
Інформатика1. Грибовська Віолета Андріївна9-АІІІПрокопенко Н.А.
Інформаційні технології1. Семисошенко Костянтин Сергійович9-АІІІПрокопенко Н.А.
2. Куценко Станіслав Олександрович9-БІІПрокопенко Н.А.
3. Сергієнко Андрій Володимирович10-БІІКучков С.А.
4. Гусей нова Айнур Гадир кизи11-АІІПрокопенко Н.А.
5. Полякова Ксенія Олександрівна11-АІІІПрокопенко Н.А.
Трудове навчання1. Ламанова Дар’я Іванівна9-БІІІІвлєва В.М.
2. Закревська Юлія9-АІІІІвлєва В.М.
Всього30, в т.ч. І – 1, ІІ – 7, ІІІ – 22

VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурсучнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченкасеред учнів 5-11 класів (районний етап)

  1. Ященко Єлизавета Михайлівна, 7-А – ІІІ м. Учитель Кошовий І.В.
  2. Кардаш Марія Миколаївна, 9-А – ІІІ м. Учитель Кошовий І.В.

МАН, І (районний) етап

  1. Мушенко Марк, 10-Б, участь

Творчі конкурси

Вітаємо шкільну команду КВК"Тромбон"у складі:

Селезньова Антона, 3-Б кл.,Юнга Микити, 6-В кл.,Нікітенко Тетяни, 6-В кл.,Пономарьова Віктора, 6-В кл.,Кашуби Влада, 6-В кл.,Статичнюк Анастасії, 6-В кл.,Волобуєвої Анастасії, 8-А кл.,Дабагян Анни, 8-А кл.,Шмітько Дар'ї, 8-А кл.,Спольніка Богдана, 8-Б кл.

з виходом в1/2 фіналуХарківської міської шкільної ліги КВК!

Кiлькiсть переглядiв: 599