/Files/images/1/11/images.jpg/Files/images/1/11/757.png

Булінг, кібербулінг, залякування, погрози, кіберпереслідування, насильство в житті та мережі — чому це все не ок і що із цим робити?

Із ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки благодійного фонду «Клуб Добродіїв» та міжнародної гуманітарної організації Plan International створено освітній серіал «Особиста безпека підлітків». У серіалі розглядаються ключові ризики, які можуть трапитися з підлітками в реальному житті та мережі, а також розповідається, які життєві навички можливо прокачати, щоб протидіяти їм.

Суспільство вкрай стурбоване станом травмування та загибелі дітей. За статистичними даними щорічно гине величезна кількість дітей в наслідок аварій, утоплення, удушення, у вогні. Лише вдумайтеся:в середньому щодня в нашій країні через нещасні випадки гине чотири дитини, щотижня – одна школа втрачає групу дітей, щороку, в мирний час – країна втрачає півтори тисячі юних громадян! Нещастя стається саме тоді, коли діти залишаються напризволяще, де небезпека чатує на кожному кроці: вдома – коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці – в умовах стрімкого потоку транспорту; під час відпочинку у лісі, горах, біля водойм. Діти стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню, води, незнання елементарних правил безпеки часто є першопричинами сумних та трагічних наслідків.

Дитячий травматизм є однією з актуальних проблем охорони здоров'я і МНС, займаючи значний (до 25%) питома вага в загальній захворюваності дітей. Щорічно в дитячі травматологічні пункти м. Харкова за амбулаторною допомогою звертається понад 10000 дітей з різними травмами. Причому реальна кількість дітей з травмами значно вище. У разі легких травм більшість за допомогою не звертаються і тому статистично не можуть бути враховані.

З метою попередження дитячого травматизму з учнями проведено ряд бесід на такі теми:

• "Правила дорожнього руху"
  • "Правила протипожежної безпеки"
  • "Запобігання отруєнь"
  • "Правила безпеки при користуванні газом"
  • "Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами"
  • "Правила поведінки на воді"
  • "Правила безпеки при експлуатації електроприладів"

"Правила дорожнього руху"

Бесіди з правил дорожнього руху (1)

Бесіди з правил дорожнього руху (2)

Бесіди з правил дорожнього руху (3)