Оновлено перелік навчальних предметів, з яких проводитиметься ДПА випускників школи ІІІ ступеня

/Files/images/зно.jpg

ЗНО - питання підготовки до проведення

Порядок функціонування веб-сайту Українського центру оцінювання якості освіти сервісів реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року.

Форма «Список осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти уформі зовнішнього незалежного оцінювання»

Зразок клопотання адміністрації навчального закладу щодо реєстрації випускників, яким станом на 01.09.2016 виповнилось 16 років, але вони через поважні причини не змогли отримати паспорт.

Прес-конференція «Особливості проведення ЗНО та ДПА у 2017 році»

Прес-конференція «Особливості проведення ЗНО та ДПА у 2017 році»

Прес-реліз Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти про ЗНО-2017

Новини ЗНО-2017:

Випускникам щодо реєстрації на ЗНО-2017

1. Тестові завдання для ДПА відповідатимуть рівню стандарту.
2. На допомогу в підготовці до ЗНО-2017

/Files/images/zno/1.jpg/Files/images/zno/2.jpg

Зміни до наказу МОН про затвердження програм ЗНО-2017:

Відповідно до змін, внесених до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77«Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти», розроблення та укладання тестів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році відбуватиметься відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121.

Нагадуємо, що на засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України ухвалено рішення відтермінувати запровадження зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов з використанням дворівневих предметних тестів на 2018 рік.

Зміст тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови у 2017 році відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних навчальних предметів, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти». Наказ МОН № 77 набув чинності 1 серпня 2016 року.

Терміни проведення ЗНО-2017:

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня,
іспанської, німецької, французької мов– 25 травня,
англійської мови– 29 травня,
математики– 31 травня,
історії України– 2 червня,
російської мови– 6 червня,
біології– 8 червня,
географії– 12 червня,
фізики– 14 червня,
хімії– 16 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 28 квітня 2017 року.Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня).

Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання

Нормативна база

Особливості ЗНО-2017

До уваги майбутніх абітурієнтів!


З метою ознайомлення зі структурою сертифікаційних робіт базового та поглибленого рівнів з української мови та літератури і математики на сайті УЦОЯО у розділі «Підготовка до ЗНО» розміщені їх ДЕМОНСТРАЦІЙНІ ВАРІАНТИ:

Офіційний сайт Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

Офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти

Підготовка до ЗНО


Кiлькiсть переглядiв: 539