Оновлено перелік навчальних предметів, з яких проводитиметься ДПА випускників школи ІІІ ступеня

/Files/images/зно.jpg

ЗНО - питання підготовки до проведення

Прес-конференція «Особливості проведення ЗНО та ДПА у 2017 році»

Новини ЗНО-2018:

Наказ МОНУ від 19.09.2017 року № 1287 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Наказ МОНУ від 19.09.2017 №1283 «Про підготовку до проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ У 2018 РОЦІ

КАЛЕНДАР ЗНО-2018

8 вересня набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017 № 1103, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2017 року за № 1014/30882, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;
– математику або історію України (на вибір учасника);
– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.
Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Варто також наголосити на тому, що 2018 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

За інформацією УЦОЯО.

До уваги майбутніх абітурієнтів!

З метою ознайомлення зі структурою сертифікаційних робіт базового та поглибленого рівнів з української мови та літератури і математики на сайті УЦОЯО у розділі «Підготовка до ЗНО» розміщені їх ДЕМОНСТРАЦІЙНІ ВАРІАНТИ:

Офіційний сайт Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

Офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти

Підготовка до ЗНО