«Зимові пряники»

На майстер класі діти своїми руками розмальовували 3 пряники глазур’ю, прикрашали за своїм власним бажання. Діти дізнались, як працювати з глазур‘ю, як правильно її розтушовувати.

І звичайно, що немало важливо діти мали змогу поспілкуватися в реальному житті, пограти, весело та з користю провести крайні дні зимовних канікул.

Галерея "Майстер-класі «Зимові пряники»."

Екскурсію до "Малої Південної залізниці".

Літо -це чудова пора року для дітей і гарна можливість зустрітися класом та сходити на екскурсію. Що і зробили учні вже 3-Б класу разом зі своїм вчителем Цукор Т.Є.

Вже 17 червня ( перший місяць літніх канікул) діти вирушили на екскурсію до "Мала Південна залізниця".

Кожен учень/учениця мали можливість піднятись в кабіну машиніста електропоїзда, покататися на потязі та послухати цікаву екскурсію від працівника залізниці.

Цей день безумовно залишиться в пам‘яті дітей на довго.

Слова вдячності за організовану та проведену екскурсію висловила Голова ГО «Спілка-57» пошуковець Тетяна Гонтар в газеті «Слово ветерана Харківщини»

Галерея "Мала_ Південна_ залізниця"

Майстер-клас «Свічка своїми руками».

Учні 3-Б класу разом зі своїм вчителем Цукор Тетяною Євгенівною під час зимових канікул прийняли участь у майстер-класі «Свічка своїми руками».

На майстер класі діти своїми руками доторкнулися до справжньої вощини та створили екологічну свічку. Прикрасили її в новорічній тематиці,та прикрасили нею свій новорічний стіл. Свічка завжди нагадує про диво. Діти змогли проявити свою креативність та створити особливу прикрасу для дому, а також провели час разом та мали можливість поспілкуватися в реальному житті, а не через екран гаджету.

Галерея " Майстер-клас «Свічка своїми руками»."

Годівнички для птахів своїми руками

Цього зимового сезону учні 3-Б класу вирішили зробити щось корисне для природи та вивчення її мешканців. Вони взялися за створення годівничок для птахів, які допоможуть пернатим друзям пережити холодні місяці.

З великим зацікавленням та винахідливістю діти використовували різні матеріали: дерев'яні дошки, невеликі гілки, старі пластикові пляшки та інші вторинні ресурси.

Кожен учень створив унікальну годівничку. Деякі обробляли дерев'яні дошки із зерном, інші використовували гілки та мох для створення природоподібних кормушок. Крім того, деякі хлопці та дівчата прикрасили свої творіння яскравими фарбами, надаючи їм не тільки корисну, але й привабливу зовнішність.

Готові годівнички були розміщені на території прилеглих парків, де діти вважали, що птахам буде найзручніше. Тепер учні спостерігатимуть, як їх творіння допомагатиме пташкам взимку. Такий проект не лише сприяє збереженню природи, а й надихає молодь на активну та відповідальну громадянську позицію.

/Files/images/11/45345.jpg

Дистанційний День Захисника України

У цьому непересічному році, коли дистанційне навчання стало частиною нашого повсякдення, дівчата нашого 3-Б класу вирішили, що вони все одно можуть зробити День Захисника України особливим для своїх однокласників, хоча б і віддалено.Під час відеоконференцій, які були влаштовані для всього класу, дівчата відзначали зусилля хлопців та демонстрували свою щирість та вдячність. За допомогою віртуальних технологій, вони ділилися своїми почуттями, подарунками та побажаннями через екран.

Хоча відстань фізична, але емоції та бажання подякувати за захист Вітчизни залишаються невимірними. Цей дистанційний День Захисника України виявився не тільки знаком вдячності, а й прикладом того, як справжні друзі можуть бути поруч навіть у віртуальному світі.